Doğalgaz Tesisat Bağlantısı

Teknik Tesisat müşterilerine ve işimize olan bağlılığımızdan dolayı yaptıracağınız doğalgaz tesisat ve doğalgaz tesisatlarında 7 gün 24 saat hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız tüm doğalgaz tesisatı ve kalorifer tesisatı işlerinizi ücretsiz keşif yapmaktayız. Doğalgaz tesisatı gaz açma ve kapama hizmetleri, doğalgaz teknik servis. Doğalgaz tesisatı deprem cihazı montajı, doğalgaz tadilat proje, kombi değişim belgesi, ocak doğalgaz tesisatı bağlantısı. Doğalgaz Tesisatçısı. Doğalgaz tesisatı ve tamiri doğalgaz tesisatçısı.

Doğalgaz kullanılan yaşam alanlarında havalandırma menfezleri mutlaka olması gerekir. Doğalgaz kaçaklarında havalandırma menfezleri sayesinde gaz sızıntısı var ise bina dışına menfez aracılığı ile dışarı çıkar. Doğalgaz tüketilen alanlarda teknolojik alarm cihazlar takılmalıdır. Bu cihazlar en ufak gaz kaçağı sırasında ortamdakileri uyarır ve güvenliği sağlar. Doğalgaz boruları döşenirken, elektrik olan yerlerden en az 25 cm uzaklıkta yapılmalıdır. Teknik Tesisat olarak yönetmelikteki kurallara uyarak güvenliği en üst seviyede tutmaktayız. Doğalgaz Acil Servis. Doğalgaz Tesisat Tamircisi.

Doğalgaz Tesisatı Daire kapılarında bırakılmış olan vanalardan itibaren ocak ve ısıtıcı cihazlar için yapılan tesisatların geçiş güzergahları belirlenerek duvar geçiş yerleri delinmektedir. Daha sonradan kelepçeleri duvara sabitlenerek ölçüleri alınıp çelik borular kesilip dişleri açılır ve montajlama işlemi yapılır. Ocak ve cihazlardan önce bulunan vana ve makaronlu Flex’lerinin montajlaması yapılmaktadır. Açılmakta olan duvar geçişlerinin alçıyla kapatılarak, sayaç bağlantı noktalarında bulunan test nipeli yardımıyla “U” manometre sayesinde test yapılır ve İgdaş randevusuna kadar beklenir.

You May Also Like